Меню
Зустрічайте нову версію сайту! 🎉

Про насFURNITURA UA – український інтернет-магазин, який пропонує великий вибір різної фурнітури для реалізації всіх ваших творчих ідей. Ось вже майже 15 років як ми успішно ведемо свою діяльність на ринку нашої країни, заробивши репутацію надійного і порядного постачальника.

Величезний асортимент товарів для будь-яких видів творчості

Ми співпрацюємо не лише з вітчизняними, а й із зарубіжними виробниками, а тому завжди можемо запропонувати нашим клієнтам широкий асортимент. Каталог нашого інтернет-магазину включає велику різноманітність різних декоративних і конструкторських рішень, завдяки чому ви будете мати велику свободу для творчості.

Незалежно від того, чи являєтесь ви початківцям, який, приміром, тільки освоює ази виготовлення шкатулок і скриньок, або просунутим майстром, чиї роботи продаються не тільки в Україні, але і за кордоном, в нашому каталозі ви знайдете всю необхідн фурнітуру для шкатулок. А велика кількість різних стилістичних рішень вас неодмінно порадує.

Насправді, в нашому каталозі, звичайно ж, є не тільки фурнітура для шкатулок і скриньок, але й, різні підвіси, кріплення, всілякі магнітні заготовки, підрамники, рами для картин, фоторамки та пакувальні матеріали. Зрозуміло, тут ми не зможемо повністю описати всі категорії товарів, присутні на нашому сайті – для того щоб ознайомитися з ними, вам слід перейти в каталог, де ви неодмінно знайдете необхідні для вашого виду творчості елементи.

Вітчизняний виробник

Ми вважаємо, що вкрай важливо підтримувати українських виробників у всіх сенсах, а тому, ми продаємо фурнітуру не тільки фабричного, але і ручного виготовлення. Це можуть бути декоративні петлі для шкатулок, різні ковані елементи для скринь, різьблені рами для картин і багато іншого. Фурнітура ручної роботи – це найкраще що можна використовувати для виготовлення по-справжньому унікальних виробів. Якщо ви є власником торгової точки на ринку або сувенірного магазину, ми раді будемо запропонувати вам різноманітні пакувальні матеріали - полиэтиленовые и полипропиленовые пакеты с клапаном.

Підтримка спорту

Ще один вид нашої діяльності спрямований на розвиток сучасної молоді та спорту – ми є спонсором футбольної команди з однойменною назвою, яка вже досягла чималих вершин, отримавши перші місця на кількох чемпіонатах. Ми знаходимося в західній Україні, у мальовничому містечку Коломия, проте доставка здійснюється нами по всій території країни.

Кваліфіковані та ввічливі співробітники

Наші консультанти володіють високою кваліфікацією, і можуть уточнити всі деталі замовлення, дати вичерпну інформацію щодо тих чи інших представлених на сайті товарів, а також прийняти ваші побажання. Ми завжди дбаємо про те, щоб наш сервіс працював на благо клієнта, про що свідчать тисячі вдячних відгуків.

Наша група в телеграм http://t.me/furnitura_ua

Наша група в вайбер viber://chat?number=%2B380967375410